Wigilie firmowe 2019


Oferta 2019

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia,  a wraz z nimi Wigilia dzień szczególny i stanowiący okazję do organizacji spotkania wigilijnego, który w każdej firmie zawsze jest miło wspominany. Spotkanie Opłatkowe będzie dla Państwa pracowników chwilą wytchnienia i wzajemnej radości z oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
Na ten uroczysty dzień przygotowaliśmy dla Państwa Świąteczne Menu, które składa się ze wszystkiego co

w Świętach najlepsze czyli tradycyjne potrawy wigilijne kuchni polskiej i śląskiej, przyrządzone jak w domu. Na specjalne życzenie zamówimy kolędników, zespół muzyczny, bądź duet bankietowy, który dopełni magii i świątecznego charakteru Państwa spotkania.
Proponowane przez nas pozycje menu są wyłącznie naszą sugestią, którą możemy dowolnie zmieniać i konfigurować dostosowując się do Państwa życzeń i wymagań, a także planowanego budżetu.Koszt każdej propozycji obejmuje zastawę porcelanową, szkło oraz obsługę kelnerską.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i propozycjami menu.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty spotkań wigilijnych i rezerwacji prosimy o kontakt pod numerem tel. 32 785 96 96, adres e-mail: retro@retro-restauracja.pl