O nas


Restauracja Retro...
...inspirowani kuchnią Babci.


Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie ożywają i są podtrzymywane prawdziwe śląskie i polskie tradycje.
 
W naszej restauracji za pomocą wystroju, kuchni i muzyki utrzymujemy elegancki styl retro, który tworzy przyjemną i swojską atmosferę. W naszej dwupoziomowej restauracji poczują się Państwo jak kiedyś u babci w kuchni, przywołamy te wszystkie przyjemne wspomnienia. W Restauracji Retro każdy znajdzie coś dla siebie, nasze starannie przygotowywane dania zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. 

Uroczystości, spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół to zawsze wspaniałe, magiczne chwile. Nie pozwól, aby umknęła Ci nawet krótka chwila na przygotowywanie posiłków i obsługę gości. Oni przyszli do Ciebie, spotkać się z Tobą i resztą rodziny czy przyjaciół. Miej 100% czasu i uwagi dla swoich gości, baw się dobrze i delektuj się każdą minutą spotkania.

Wystarczy, że powiesz jak wyobrażasz sobie spotkanie, jakie menu najlepiej będzie pasowało do Twoich gości, a dokładnie tak wszystko przygotujemy i zorganizujemy. Specjalizujemy się od wielu lat w organizowaniu uroczystości rodzinnych i firmowych. Jesteśmy doskonale przygotowani do przygotowania imprezy w lokalu, u Ciebie oraz w plenerze. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym jak i logistycznym. Wszystko musi działać sprawnie i bez zarzutu. Menu dopasujemy do Twoich potrzeb zarówno w zakresie ilości i jak przeznaczonego budżetu. Jeśli wśród Twoich gości będą osoby o specjalnych preferencjach jedzeniowych - to również zadbamy o nich, tak aby delektowali się tym co lubią najbardziej.

Chwile zadumy i refleksji jak spotkanie po pożegnaniu najbliższej osoby wymaga innej oprawy niż szalone chwile związane z narodzinami, ślubem czy spotkaniem kawalerskim! Specjalizujemy się w przygotowywaniu i obsłudze uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, urodziny, wesela i wszelkiego rodzaju jubileusze. Równie dobrze, za co chwalą nas klienci biznesowi, organizujemy bankiety, konferencje, spotkania kawowe czy wigilie firmowe. Wystarczy, że powiesz jakie masz oczekiwania a dokładnie tak będzie.

Liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów świadczą o tym, że wywiązujemy się z naszych obowiązków na piątkę z plusem.

Restauracja Retro to idealne miejsce na niedzielny pyszny obiad z rodziną, spotkanie z przyjaciółmi czy romantyczna randkę. Nasza obsługa zadba, aby byli Państwo w stu procentach zadowoleni ze spędzonego u nas czasu.

A gdy za oknem szarp, buro, zimno i ponuro, tak że nikt nie ma ochoty nawet wyjść z domu - wystarczy do nas zadzwonić lub zamówić na naszej stronie  jedzenie z dostawą do domu! Do godziny będą mieli Państwo gorące pyszności na swoim stole!

Zapraszamy!
Restauracja Retro 
ul. H. Krahelskiej 11
40-284 Katowice
tel. 32 785 96 96